ANDMEKAITSEPOLIITIKA

''Kasiino247'' Andmekaitsepoliitika. Privaatsuspoliitika, GDPR, Üldised Lehe Kasutamise Juhised

Viibides Kasiino247 veebilehel usaldate oma isikuandmeid meile ja lubate neid töödelda õiguslikus mahus.

Enne veebilehe kasutamist palume tähelepanelikult tutvuda Kasiino247 teenuste andmekaitse- ja privaatsuspoliitikaga. Kasiino247 andmekaitsepoliitikast leiate järgmist teavet:

  • Kes me oleme?

  • Mis on andmekaitsepoliitika ja isikuandmed?

  • Millist teavet me kogume sinu kohta?

  • Profilleerimine

  • Kes pääseb sinu isikuandmetele ligi

  • Kui kaua me hoiustame sinu isikuandmeid

  • Sinu õigused seoses isikuandmete töötlemisega veebilehel Kasiino247

Kes me oleme? Kasiino247 on kasiino teemadele keskenduv veebileht. Hindan kõrgelt head kasiinot, mis on legaalne ja seega otsustasin selle kasiino veebilehe luua.

Mis on andmekaitsepoliitika ja isikuandmed? Isikuandmed on ükskõik milline teave, mida kogutakse isiku kohta ja mille alusel saab isikut tuvastada. Veebilehte külastades oled sa kohustatud andmekaitsepoliitikaga tutvuma.

Andmekaitsepoliitika eesmärk on tagada sinu isikuandmete korrapärane töötlemine ning tagada sinu õiguste kaitse.

Millist teavet me kogume sinu kohta? Kasiino247 ei salvesta ja ei kasuta tehnilisi seadmeid, mis võimaldaks sinu ip-aadressi näha ja salvestada. Kasiino247 ei kogu andmeid, mis seonduvad sinu nime, asukoha või muude andmetega, mis võimaldaks sind tuvastada.

Kas me kasutasime sinu suhtes otseturundust? Kasiino247 ei kasuta isikuandmeid otseturunduse jaoks. Kes pääseb sinu isikuandmetele ligi? Kõrvaliste isikute ligipääs sinu isikuandmetele puudub.

Millised on sinu õigused? Sul on õigus keelduda andmekaitsepoliitika aksepteerimisest. Sul on õigus mitte lasta sinu isikuandmeid koguda. Kui kaua sinu isikuandmeid hoiustatakse? Kasiino247 ei hoiusta sinu isikuandmeid. Kellega saan kontakteeruda, kui mul on küsimusi seoses isikuandmete töötlemisega? Saate kontakteeruda info@kasiino247.ee.

Kasutatud Allikad General Data Protection Regulation

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga