KASIINO ALGAJA ABC

Algaja Kasiino ABC Ülevaatlik Juhend Värskele Kasiino Mängijale

Oled sa kunagi kasiinos käinud? Mina olen. Kõige lihtsam mäng on rulett. Tead küll, punased ja mustad lahtrid on ning sa teed panuse, kas täring jääb punasele või mustale lahtrile. See kõlab lihtsalt ja on lihtne.

Tegelikkuses on kasiinos palju rohkem mänge kui rulett. Lisaks on online kasiinod, spordiennustus ja kihlveokontorid. Palju erinevaid universumeid, kus mängida, aga mida nad endast kujutavad ja millise peaksid sina valima?

See on hea küsimus. Otsustasin panna kokku väikse ülevaatliku juhendi nimega algaja kasiino abc, kust saad infot, millised õnnemängud ja hasartmängud on ning mida peaksid teadma.

Tahan mängida õnne- ja hasartmäne Kust ma alustama peaksin?

Õnnemängude ja hasartmängude meelelahutusäri saab jagada 4 suureks valdkonnaks. Miks ma ütlen meelelahutusäri on sellepärast, et mängija jaoks on see meelelahutus, aga kasiino jaoks on see äri. Kasiinod teevad käivet ja tulu sinu kaotatud rahast.

Tulles tagasi õnne- ja hasartmängude valdkonna juurde. Sisuliselt sa saad mängida kasiinos (betoonist ruum) ja online kasiinos (internetikasiino). Lisaks on paberkandjal olemas erinevad loteriid

Populaarsemad mängud, millest sa kindlasti kuulnud oled, näiteks pokker, šlotid, baccarat on olemas nii kasiinos kui ka online kasiinos.

Ma usun, et sa oled kuulnud ka kihlvedudest ja kihlveokontoritest. Kihlveokontorid seonduvad spordiennustusega. Spordiennus on tegevus, mille käigus sa ennustad spordivõistluse tulemust ja teed panuse selle võistluse peale.

Seega, algaja kasiino sõber peaks teadma, et 4 suuremat õnne- ja hasartmängude valdkonda on:

 • kasiino
 • online kasiino
 • loteriid
 • kihlveokontorid/spordiennustus.

Spordiennustuse kohta nii palju, et spordiennustuse sa leiad spordiennustusportaalidest. Väga tihti pakub veebileht nii online kasiinot kui ka spordiennustust.

Tahan mängida online kasiinos Millised on reeglid ja miks igal pool on boonused ja tervituspakkumised?

Jah, online kasiino on keskkond, kuhu sa pääsed 1-2 klikiga ning enamus õnne- ja hasartmängud on leitavad sealt. 

Kui sa guugeldad ”online kasiino” või ”eesti online kasiinod”, siis leiad end lehtedelt, kus sind meelitatakse mängima igasuguste boonuste ja soodustustega. See on klassikaline reklaamitrikk, millega uusi mängijaid meelitada.

Enamus boonused ja soodustused kõlavad paremini kui nad päris elus on. Näiteks kui sulle pakutakse ”100€” tasuta mänguraha boonusena, siis see ei tähenda, et saad 100€ kohe endale. Tegelikkuses see tähendab, et pead mingi arvu kordi enne panustama, kui selle raha endale saad. Näiteks kui panustad 5x, siis saad võidud, mille teenisid 100 eurose boonuse arvelt.

Populaarsed boonused on:

 • kasiino tervitusboonused
 • sissemakse boonus (sinu sissemakstud raha duubeltatakse)
 • boonused erinevatele mängudele (eraldi boonussüsteem kasiinole ja spordiennustusele)
 • spetsiifilised boonused igale mängule, iga nädal (boonuseid on sadu erinevaid ja iga nädal on uued boonused)

Reeglitele keskendume all pool.

Online kasiinos mängimine hõlmab isikutuvastust Kas ma pean end identifitseerima?

Leidsid sobiva online kasiino ja tahtsid tervitusboonust kasutada, siis aga ilmneb, et pead end identifitseerima? Jah, see vastab tõele. 

Isikutuvastus on igas online kasiinos. Rahapesutõkestamise seadusest tuleb korraldus kontrollida mängijate isikut, et tõkestada rahapesu ja peturlust.

Lisaks näb hasartmänguseadus ette, et õnnemänge võib mängida 18-aastane isik, aga hasartmänge vähemalt 21-aastane isik. Seega mängijate vanus peab kasiinodele teada olema.

Isikutuvastuse juures on ka mõni hea külg. Näiteks kui hiljem peaksite võitma, siis on teil kergem raha välja kanda, sest teie isik on tuvastatud.

Isikutuvastus käib pangalinkide, id-kaardi või mobiil-id kaudu.

Kasiino mängijakontole sissemakse tegemine Sissemakse minimaalne summa on reeglina 5-10 eurot

Kui soovite raha peale mängida ja panuseid teha, siis tuleb kõigepealt raha sisse kanda. Reklaamitakse, et ”hakka mängima ilma sissemakseta”, aga tegelikkuses tuleb ikkagi alustada sissemaksega.

Eestis on minimaalne online kasiino sissemakse 5-10 eurot. Mõnel juhul vaid 10 eurosenti. See tähendab, et sul ei pea palju raha olema, et kasiinos mängima hakata. Keegi ei tahagi, et sa kasiinos palju raha maha mängiksid. Või noh, meie ei taha seda. Kasiino kindlasti tahab seda. 

Sissemakse online kasiinosse saad teha oma isiklikult pangakontolt. Rida erinevaid viise on veel, näiteks online maksete teenusepakkujad.

Sarnaselt sissemaksetele on ka väljamaksete tegemise võimalus lai. Väljamakseteks soovitan valida kiirkasiino, sest nemad maksavad raha ja võidud kõige kiiremini välja. Kiirkasiino maksab raha välja kohe või hiljemalt paari tunnida. Võrdluseks pangad, mis teevad väljamakseid 1-5 tööpäeva jooksul.

Viimased õpetussõnad enne mängima asumist Kasiino on uus koht, parem oleks kui oled territooriumiga tuttav

Mõned nipid veel, et sa kasiinos mängides külma ei saaks.

 • Tee mängureeglid selgeks
 • Alusta mängimist mängurahaga (mängudel on kasiinos demoversioonid, kus saad end ”treenida” ilma päris raha kaotamata)
 • Ürita mitte emotsioonide ajendil mängida (see on algus raske, aga ürita sellest teadlik olla ja sellele keskenduda)
 • Kaotusi tuleb, see on kasiino ärimudel. Jumala eest ära ürita mängides kaotusi tasa teha. Parem alusta mängimist mõttega, et kaotad raha.
 • Vali mäng RTP põhjal. RTP on mängu teoreetilise tasuvuse protsent. See on protsent, mis näitab, kui tõenäoline on mingi mänguga oma raha tagasi saada. Vaata kindlalt, et RTP oleks kõrge, nii 99% kandis.