KASIINO KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui suur on online kasiino minimaalne sissemakse?

Minimaalne sissemakse online kasiinos on keskmiselt 5€. Mõnel juhul 10€. Kõige madalam sissemakse online kasiinos on 0,10 eurosenti.

Kui kiiresti teeb online kasiino väljamakseid?

Online kasiino teeb väljamakseid 1-5 tööpäeva jooksul. Kui soovid raha saada kätte samal päeval või isegi kohe, siis tuleks vaadata kiirkasiino poole. Kiirkasiino on online makseid kasutav kasiino, kes kasutab ülekanneteks online makseteenuse pakkujaid (Skrill, Neteller, Paypal jne). Nemad kannavad praktiliselt kohe võidud välja.

Millega käib online kasiinos identifitseerimine (isikutuvastus)?

Isikutuvastuseks kasiinos sobib ID-kaart, Mobiil-ID, pangalingid.

Milline online kasiino valida mängimiseks?

Number üks reegel on valida legaalne kasiino. See tähendab, et kasiino tegutseb litsenti alusel. Kui kasiinole on litsents antud, siis järelikult teostab riigiamet ka kontrolli kasiino üle. 

Kontroll on oluline sellepärast, et kui sa kannad kasiinole oma raha mängimiseks, siis see raha peab turvalises kohas olema. Lisaks see aitab vältida petta saamist.

Kas mängida maapealses kasiinos või online kasiinos?

See on igaühe enda otsustada. Minu jaoks on suurim vahe mugavuses ja miljöös. Päris kasiinos on parem miljöö, sest on eriline muusika, eriline sisekujundus ja valgustus. 

Online kasiinos ei ole miljöö nii tugev, aga online kasiino kasuks räägib kiirus ja mugavus. Esiteks, online kasiino on mugav, sest saab paari klikiga netis mängima hakata. Teiseks, online kasiinos ei pea ootama teiste järele. Tavalises kasiinos kui mängid inimestega, siis tuleb passida ja oodata. Online kasiinos saad kohe mängima hakata ja elad paremini sisse, sest ei pea ringi vahtima.